Politikamız

Kurumsal vizyon ve misyon ifadesinden hareketle hizmetlerimizin kalitesini belirleyen en önemli gösterge müşteri memnuniyeti ve sürekliliğidir.

Bunun belirleyici unsurları ise ;
- Hizmet veren kadroların niteliği
- Müşteri ile etkili iletişim
- Proje yönetim yaklaşımı
- Uygun fiyat politikası

Müşterilerden gelen geri bildirimler,değişim dinamikleri ve projelerde elde edinilen potansiyel iyileştirme alanları üzerine odaklanarak sürekli iyileştirmeyi kurumsal kültür haline getirerek kaliteli girdiye dönüştürmek hizmet kalite programımızdır.
Günümüzde gelişen ekonomik şartlar ortaya çıkan rekabetçi ortam farklı disiplinlerde yeni iş yaklaşımlarının ortaya çıkmasına neden olmuştur bu nedenle iş dünyasındaki ticari kuruluşları daha verimli, uygun maliyetli ve daha az riskli yeni çalışma yöntemlerine yönetmiştir.

Yeni yüzyılda tüm bu değişimin ritmini yakalayan ve şirket kültürüne yansıtan hızla, gelişen, ihtiyaç duyulan yeni talepleri karşılayan, bütün modern metotları içeren imkanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin zaman ve enerjilerin asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olan Türkiye deki hizmet sektöründe, önemli bir yeri oluşturan ve gelişen özel danışmanlık hizmetler alanında geniş bir hizmet yelpazesi geliştirerek samimi bir dost, özel bir kuvvet ve çözüm ortağınız olma maksadıyla kurulmuştur
İŞCOM,; hızla gelişen ve organize reflekse sahip kurumsal bir yapıdır.Bu gün her sektörü temsil eden uluslar arası yabancı ve yerli ticari işletmelerden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir İŞCOM danışmanlığın esas hedefi Türkiye deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir bakış açısı ve farklılık getirerek, hizmetlerimizi verimli ve güvenilir bir şekilde yerine getirdiğimiz konusunda müşterilerimize güvence vermektir.

Bugüne kadar elde etmiş oldumuz bilgi birikimi, eğitim ve takım çalışmasıyla sorumluluğu çerçevesinde müşterilerine aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir. Hiçbir zaman bulunduğu durumdan yetinmeyerek sürekli değişimi hedeflemiştir .Değerlerimiz, vizyonumuz ve misyonumuz İşmatik danışmanlığın yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti ,sürekli gündemimiz de olmuş ve olacaktır. Kim olduğumuzu, ne yaptığımızı,misyonumuzu; tüm bunları yapma tarzımızı kısacası kendi kültürümüzü, zihinlere taşır varlığımızı kalıcı olması için çalışırız.

 Vizyonumuz

Bilgi, yöntem, yazılım alt yapısı ile bünyesindeki niteliği ve deneyimli yüksek uzman kadroları ile müşterilerinin kurumsallaşmasını ve rekabet üstünlüğü sağlamasına destek verecek olan yönetim sistemleri ve yapılandırma ihtiyaçlarını gerçekleştirmektir. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde iş alanındaki gelişmeleri ve en iyi modern uygulamaları müşterileri ile paylaşarak sürekli iş birliği ile geliştirmektedir. Hizmet anlayışı ve tarzı ile kuruluşların tercih ettiği uzmanlık alanı referans kabul edilen kuruma özgü nitelikli iş üretmeyi ilke edinen bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Ülke ekonomisinin gelişmesine etkin rol oynayan üretim ve hizmet sektörlerinin yerel ve küresel pazardaki rekabet gücünü belirleyici faktörleri olan dünya standartlarında ekonomik ve çevreye duyarlı hizmetleri sunmak. Bu hizmetlerin sağlanması için fiziksel alt yapı çalışma ortamı ve donanım gerekleri sağlamak hususunda yönetim geliştirme temelinde .Kurumsal ihtiyaçlarına ; bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler sunmak ve rekabet başarısında köprü olmaktır. 
6111 SGK TEŞVİKİ 100%
 
6645 TEŞVİK KANUNU 90%
 
BORDRO DANIŞMANLIĞI 85
 
İŞ BAŞI EĞİTİM PROGRAMI 70
 
MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI 80%
 
İK RAPORLARI 90%
 
   

İŞCOM İnsan Kaynakları Bilişimi

Merkez Mh. Eyüp Cd. Devirek İş Mrk. No.6/14 G.O.P./İSTANBUL 0(212) 554 07 20 - 0(536) 010 01 53

İletişim Bilgileri

Telefon: 0(212) 554 07 20

Gsm: 0(536) 010 01 53

Adres: Merkez Mh. Eyüp Cd. Devirek İş Mrk. No.6/14 G.O.P./İSTANBUL

E-Postainfo@iscom.com.tr