Hizmetlerimiz

6111 SGK TEŞVİKİ

TKY (Teşvik Kullanım Yönetimi)

Geçmiş Dönem ve Güncel Dönem 6111 kazanç raporlarınız İŞCOM ARGE departmanının geliştirmiş olduğu TKY özel yazılımı ile personel ve SGK dosya sayınız ne kadar olursa olsun en geç 1 gün içinde elinizde.

6111 SGK TEŞVİKİ

SGK “işveren prim payı” kısmından elde edilen %15’5‘luk tasarruftur. İşyerinizin SGK ödemelerinde diğer bir teşvik olan, düzenli ödeme ile gelen %5 lik indirimle beraber %20’5luk kazanım getirir.

Personel maliyetlerinde bu oran da ciddi bir kazanım.İşyerinizin toplam maliyetlerini büyük oran da etkileyecektir. İŞCOM arge bölümünün sunduğu çözümlerden biri olan TKY (Teşvik kullanım yönetimi)yazılımı, özel algoritması sayesinde manuel çalışmalar ile günler sürebilcek teşvik raporlarını saatlere indirgemiştir. Bunu hiçbir iş yükü oluşturmadan yapmaktadır.

Bu teşviğin hesaplamasındaki zorluk, çoğu kez eksik,yersiz yada hiç yararlanamama,olarak karşımıza çıkmaktadır. TKY yazılımı, noktasal net sonuçlar vererek, işletmelerin önemli maliyet giderlerinden olan personel maliyetini, bu teşvikten yararlandırarak azaltmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0(212) 554 07 20


Gsm: 0(536) 010 01 53


Adres: Sevinç Sk. No.5/A Bahçelievler/İSTANBUL


E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


HARİTA